Papirink Kağıt Kırtasiye Makina Baskı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin web sitesinden vermiş olduğunuz siparişler için kredi kartı ve havale işlemlerinizde güvenliğinizin ön planda olduğunu beyan ederiz. 

 

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

 

Ankara içinde verilen siparişler saat 13:00 e kadar verildiği taktirde öğle sonu; günün diğer saatlerinde verilen siparişler ertesi gün adresinize firmamızca teslim edilecektir.Türkiye'nin diğer bölgelerinden gelen siparişler - kargo kaynaklı problemler hariç - 2 iş günü içinde tarafınıza ulaşacaktır. Cumartesi günü saat 12:00 ye kadar verilen siparişler Ankara için aynı gün,  diğer bölgelere Pazartesi günü teslim edilecektir.

 

Stok Problemi yaşar mıyım ?

 

Verdiğiniz siparişler gerek Papirink LTD'nin gerekse tedarikçi firmaların nadiren de olsa stoklarında olmamasından dolayı gecikme yaşayabilir. Bu durum tarafınıza telefon ya da mail ile bildirilecektir. İletişim bilgilerinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

 

Kredi kartı çekimi ya da havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Kargo ile kapıda ödeme şeklinde bir çalışmamız yoktur.

 

Kargo Ücretini Ben mi Ödeyeceğim ?

 

Ankara içi teslimatımız ücretsiz olup Türkiye'nin diğer bölgelerine gönderilen 500 TL ve üzeri alışverişler de yine ücretsizdir. 80 gr Plotter Kağıtları bu sınırlamanın dışındadır. Ücret Alıcıya aittir.